Blog

O ubezpieczeniach komunikacyjnych z praktycznej strony


Opublikowane

Jedziesz na zagraniczne wakacje? Pamiętaj o ubezpieczeniu!

Wiosna tuż tuż. Niektórzy myślą już o wakacyjnych wojażach. Jeżeli marzy ci się w tym roku samochodowa eskapada przez Europę, dobrze przygotuj się do drogi. A potem wyruszaj w przygodę życia i baw się dobrze.

Dowiedz się więcej

Opublikowane

Jak uzyskać duże odszkodowanie z AC?

Człowiek nie po to płaci niemałe pieniądze za polisę AC, żeby po szkodzie nie otrzymać odszkodowania. Niestety takie sytuacje często mają miejsce, przez co kierowcy bywają źle nastawieni do samego Autocasco i rezygnują z zakupu. Tym samym zostawiają swoje auto nieubezpieczone. Jak to zmienić?

Dowiedz się więcej

Opublikowane

Tanie OC dla młodego kierowcy jest możliwe?

Zdałeś egzaminy, dostałeś do rąk wyczekiwane prawko. W końcu wybrałeś samochód, trochę kosztował, ale co tam. Czy to już wszystko? Niestety nie. Została jeszcze kwestia ubezpieczenia. Dla młodych kierowców to całkiem droga sprawa.

Dowiedz się więcej

Opublikowane

Jak postępować po kradzieży auta?

Najpierw długo czekałeś na pierwszy samochód. Kupiłeś tanie ubezpieczenie za pośrednictwem porównywarki ubezpieczeń OC i po raz pierwszy zasiadłeś za kierownicą. W samochód zainwestowałeś sporo pieniędzy i czasu. Aż tu nagle… pojazd zostanie skradziony. Co robić w takiej sytuacji?

Dowiedz się więcej