Kierowco, zadbaj o swoje!Niemal każdego w dnia w sieci pojawia się artykuł dotyczący kwestii tanich ubezpieczeń komunikacyjnych. Kierowca jest bombardowany świetnymi radami - trzy tricki na tanie OC, pięć super pomysłów na oszczędny zakup polisy AC itp. Jak nie zagubić się w gąszczu złotych rad?

O ubezpieczeniach komunikacyjnych można opowiadać godzinami. Kierowca, który chce oszczędzić na ubezpieczeniu samochodu często szuka pomocnych informacji w sieci. Złotych rad od rozmaitych ekspertów jest mnóstwo. Które warto wziąć sobie do serca?

My zapraszamy właścicieli pojazdów do przeczytania ciekawego materiału pochodzące z portalu samnaprawiam.com pt. „Trzy sposoby na tanie ubezpieczenie samochodu”. Wszystkie „Zosie Samosie” powinny przed zakupem nowego ubezpieczenia OC czy AC zapoznać się z tym artykułem.

Generalnie polecane są trzy sposoby:

  1. Nigdy nie przepłacaj za OC. Każdy ubezpieczyciel zaproponuje ten sam zakres ubezpieczenia OC, bo tego wymaga ustawa o obowiązkowych ubezpieczeniach. Chcesz kupić najtańszą polisę OC? Skorzystaj z internetowego narzędzia jakim jest porównywarka OC. Po porównaniu i analizie cen różnych ubezpieczycieli, kup najtańszą.
  2. Kupujesz nowy samochód i planujesz wykupić Autocasco? Zainwestuj w pakiet OC i AC. Zakupy pakietowe zawsze są opłacalne, bo tańsze niż kupowanie ubezpieczenia OC i Autocasco osobno.
  3. Jeżeli przeraża cię wizja kupna dość drogiego Autocasco, nie rezygnuj całkiem z ochrony samochodu (polisa OC nie chroni naszego auta!) tylko kup produkt typu Autocasco mini. Mini AC zawiera podstawową ochronę auta, a jednocześnie niewiele kosztuje.

Oceń artykuł:


  • © Infolinie & Telefony do Ubezpieczycieli. All rights reserved.
  • Design: HTML5 UP
  • Jekyll integration: Andrew Banchich