Infolinia mBank
801 300 800

Chcesz coś załatwić przez telefon w mBank? To znakomicie, bo masz kilka infolinii do wyboru.Telefony mBank

Logo mBank mBank jest pierwszym w Polsce bankiem elektronicznym, który w ostatnich latach dał się poznać jako popularny ubezpieczyciel.

Swoje polisy komunikacyjne sprzedaje metodą direct. Taki model biznesowy wymaga od firmy, aby ta umożliwiała swoim klientom i interesantom szybki kontakt o każdej porze dnia.

mBank ze swojego zadania wywiązuje się, można powiedzieć, wzorowo. Konsultanci są do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Ponieważ działalność firmy nie ogranicza się tylko i wyłącznie do ubezpieczeń (mBank w swej ofercie posiada również kredyty, lokaty, również takie innowacje, jak mTelefonia – połączenie telefonii komórkowej z usługami bankowymi), klienci i interesanci mają kilka numerów telefonów do wyboru.

Z telefonu stacjonarnego lub komórkowego w Polsce dzwonić można na numer:

801 300 800

Klientom z całego świata, posługującym się zarówno telefonami stacjonarnymi, jak i komórkowymi, dedykowany jest numer infolinii:

(48) 426 300 800

Z telefonów komórkowych na infolinię mBank dzwonić można, wybierając numer:

783 300 800

Tak, jak wspominaliśmy wyżej, każda z tych infolinii przyjmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę.

Zgłoszenie szkody

Oczywiście dokładne informacje na temat procesu zgłoszenia i likwidacji szkody w mBank znajdą Państwo w serwisie zgloszenieszkody.com.pl.

W tym miejscu warto jednak od razu zaznaczyć, że dane kontaktowe zależą od tego, jakiego ubezpieczyciela polisę kupiło się w mBanku.

O jakości usług ubezpieczeniowych firmy przeczytacie więcej w serwisie Ubea.pl w dziale dotyczącym ubezpieczeń w mBank.

Oceń artykuł:


  • © Infolinie & Telefony do Ubezpieczycieli. All rights reserved.
  • Design: HTML5 UP
  • Jekyll integration: Andrew Banchich